MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
powrót do głównego zdjęcia Turbina HE17

Przewidywalna moc pod kontrolą.

Turbina stomatologiczna MK-dent Eco Line HE17 to jedna z najmocniejszych turbin na rynku. Jest to końcówka bez światła nakręcana bezpośrednio na rękaw Midwest, przeznaczona dla użytkowników poszukujących ponadprzeciętnej jakości i komfortu.

Cena: 999zł

Aby podłączyć kątnicę turbinową MK-dent EcoLine HE17 wymagany jest rękaw Midwest 4 (4 otwory).

W naszej ofercie DentoMarket znajdziesz szeroką gamę turbin stomatologicznych. Ta turbina wysokoobrotowa jest końcówką stomatologiczną bez światła nakręcaną bezpośrednio na rękaw Midwest z pominięciem szybkozłączki. Rękaw może być ze światłem, lub bez światła, kątnica turbinowa MK-dent EcoLine HE17 będzie pasować do każdej opcji rękawa. Jeżeli używasz końcówki turbinowej ze światłem i z szybkozłączką, wystarczy, że odkręcisz od swojego rękawa szybkozłączkę, a w jej miejsce przykręcisz turbinę stomatologiczną MK-dent EcoLine HE17

Turbina stomatologiczna MK-dent EcoLine HE17 jest kątnicą turbinową klasy premium przeznaczoną dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta końcówka stomatologiczna jest cicha i niezawodna, a przy tym posiada ponadprzeciętną moc. Ze względu na olbrzymią moc końcówka turbinowa MK-dent Eco Line HE17 może być zastosowana do użycia zamiast kątnicy przyspieszającej. Należy brać pod uwagę, że turbina wysokoobrotowa MK-dent EcoLine HE17 nie została wyposażona w system antyretrakcyjny, więc ta turbina stomatologiczna nie do końca nadaje się do pracy w środowisku bardzo dużego zapylenia (np. ciężkie zadania protetyczne generujące duże ilości pyłu). W przypadku ciężkich warunków pracy i dużego zapylenia proponujemy wybrać model turbiny stomatologicznej COXO CX207A.
Turbina stomatologiczna MK-dent Eco Line HE17 została wyposażona w poczwórny spray, którego otwory zostały umieszczone do okoła główki tej końcówki stomatologicznej. Płaszcz wodny systemu chłodzenia turbiny stomatologicznej MK-dent EcoLine HE17 będzie równomiernie rozprowadzony do okoła wiertła dentystycznego.

Żywotność rotora turbiny stomatologicznej MK-dent EcoLine HE17 przewidziana jest na 12-18 miesięcy. Oznacza to, że przy słabej dbałości o konserwację tej końcówki stomatologicznej i dużej ilości pracy powinna ona służyć nie mniej niż 12 miesięcy. Przy dobrej dbałości o konserwację turbiny stomatologicznej i dużej ilości pracy powinna ona służyć nie mniej niż 18 miesięcy.


Alternatywne turbiny stomatologiczne bez światła nakręcane bezpośrednio na rękaw Midwest:

CX207A - turbina stomatologiczna do ciężkich zadań dentystycznych w warunkach dużego zapylenia COXO model podstawowy,
CX207C - kolorowa turbina stomatologiczna COXO model podstawowy,
CX207W - turbina stomatologiczna z potrójnym sprayem COXO model podstawowy,
CX207B - turbina stomatologiczna z pojedynczym sprayem COXO model klasy średniej,
CX207B Titan - turbina stomatologiczna z poczwórnym sprayem COXO model klasy średniej,
CX207B Titan Performance - turbina stomatologiczna z poczwórnym sprayem COXO model klasy premium


Turbiny dentystyczne bez światła nie występują w opcji na szybkozłączkę.
Jeżeli nie posiadasz światła w swoim unicie stomatologicznym, możesz zastosować końcówkę dentystyczną z generatorem światła. Końcówka (kątnica stomatologiczna lub turbina stomatologiczna) będzie wtedy wyposażona w prądnicę zasilającą diodę LED.

Turbina stomatologiczna COXO z generatorem światła to model CX207F i możesz ją kupić TUTAJ.


Jeżeli posiadasz zainstalowane światło w rękawie unitu stomatologicznego, wtedy możesz nabyć końcówkę turbinową COXO ze światłem.
Turbiny stomatologiczne COXO ze światłem kupisz - TUTAJSklep internetowy DentoMarket Hi-end jest autoryzowanym dystrybutorem MK-dent Kupując przez DentoMarket Hi-end możecie być pewni najwyższej klasy wykonania wszystkich końcówek stomatologicznych oraz ich oryginalności.

Wszystkie turbiny stomatologicze objęte są gwarancją bezawaryjności, której rzetelną realizację zapewniamy osobiście. Posiadamy rozbudowane zaplecze serwisowe. Bez problemu zapewnimy Państwu dostępność części zamiennych oraz naprawę końcówek stomatologicznych po gwarancji.

Stomatologiczna turbina wysokoobrotowa MK-dent HE17 objęta jest 24 miesięczną gwarancją na wady wykonawcze oraz 12 miesięczną gwarancją na wszystkie elementy eksploatacyjne takie jak rotor, czy łożyska.

Konserwacja turbiny stomatologicznej MK-dent HE17 musi odbywać się według zaleceń zawartych w instrukcji konserwacji końcówek stomatologicznych, którą dostarczymy wraz z produktem.

Pomóż nam tworzyć rzetelny serwis. Wystaw swoją recenzję na temat tego produktu. Aby dodać opinię nie musisz być zarejestrowany.

Turbina HE17

Turbina HE17

Przewidywalna moc pod kontrolą.

Turbina stomatologiczna MK-dent Eco Line HE17 to jedna z najmocniejszych turbin na rynku. Jest to końcówka bez światła nakręcana bezpośrednio na rękaw Midwest, przeznaczona dla użytkowników poszukujących ponadprzeciętnej jakości i komfortu.