Kim Jesteśmy

Właścicielem marki DentoMarket.pl są obecnie dwa podmioty. NERV Enterprise z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim - autoryzowany wyłączny przedstawiciel marki COXO w Polsce, oraz DentoMarket Hi-End z siedzibą w Krakowie - autoryzowany dystrybutor produktów MK-dent w Polsce.

Takie połączenie pozwala nam na zaprezentowanie oferty bezkonkurencyjnej, w formie niespotykanej dotąd w naszej branży. Rozpoczynając od starannie dobranych niezawodnych i bardzo dobrych produktów ekonomicznych, a kończąc na tych jakości premium.

Wszystko to zwieńczone wspólnym zapleczem serwisowym, które tworzymy i ulepszamy każdego dnia. 14 lat doświadczenia z technologią stomatologiczną ma również duży wpływ na jakość i fachowość obsługi

COXO to nowoczesny producent sprzętu stomatologicznego. Ostatnie lata przyniosły firmie niezwykle dynamiczny wzrost mierzony zarówno wielkością zatrudnienia, jak i znacznym podniesieniem kompetencji kadry inżynierskiej wraz ze wzrostem jakości parku maszynowego

Firma zatrudnia ponad 350 inżynierów i pracowników produkcji. W skład linii produkcyjnej wchodzi kilkadziesiąt wysoko specjalistycznych japońskich i niemieckich maszyn, stosowanych między innymi do precyzyjnego wyważania oraz testowania turbin stomatologicznych

Obecnie COXO MEDICAL INSTRUMENT CO. stał się największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie chińskim producentem:

  • turbin stomatologicznych
  • mikromotorów endodontycznych
  • instrumentów endodontycznych NiTi
  • mikromotorów implantologicznych

To jakość bez kompromisów

Produkty MK-dent dążą do doskonałości w dziedzinie inżynierii materiałowej. Najnowocześniejszy sprzęt, najlepsi europejscy inżynierowie, niemiecka precyzja wykonania - to połączenie jest gwarancją satysfakcji.

MK-dent to marka obecna i uznawana od wielu lat na rynkach zachodnich. Jako zespól DentoMarket HI-end mamy nadzieję, że produkty MK-dent docenicie Państwo również w Polsce.

Na uwagę zasługują:

  • Turbiny PrimeLine - najcichsze tytanowe końcówki na rynku
  • Piaskarki ProphyLine - precyzyjne i ergonomiczne
  • Skalery ultradźwiękowe oraz końcówki do skalerów